Únor 2009

Soutěž o BLBA tisíciletí skončila!!!

27. února 2009 v 20:27 | verča + Sima |  Ostatní
Soutěž skončila, všem děkujeme za hlasy!!!
A zde jsou výsledky:
1. místo a titul "BLB tisíciletí" získal suverénně nechutný DeBill!
2. místo a titul "viceBLB tisíciletí" získal Pak Pepron!
3. místo a titul "2. viceBLB tisíciletí" - o to se dělí krawička Ewa Farna s pomlouvačkou Rihannou!
Ovšem Rihanně jsme přidělily 4. místo.

A tady jsou diplomy:Víme, že je to nechutné, ale ty diplomy jsme jim slíbily. Tak třikrát: FUJ! FUJ! FUJ!

Diplom od Banny

27. února 2009 v 19:01 | Sima

Soutěž o BLBA tisíciletí!!!

27. února 2009 v 14:55 | verča+Sima |  Ostatní
Vymyslely jsme ''dokonalou'' soutěž o BLBA tisíciletí!!
Hlasujte v anketě, ''vítězovi'' uděláme diplom-vítěz se vybere z adeptů uvedených v anketě!! (např: Rihanna)
Tak hlasujte!!! Je velmi těžké se rozhodnout!!!
Popřípadě že byste chtěli do ankety někoho dalšího, napište do komentářů, my ho přidáme!!

Had jako domácí mazlíček?! Proč ne...

27. února 2009 v 13:03 | Sima
Nevím, co všichni mají proti hadům. Taková krásná a na svůj řád (smaozřejmě plazi) i inteligentní!
Slizcí a studení rozhodně nejsou (pokud nelezli po slizu nebo nejsou podchlazení:), naopak jsou hřejiví a o slizkosti nemůže být ani řeč.
Některým lidem vadí, že papají myšky. A čím se teda mají živit? Kdyby je žrali každý den, ale jim jedna myš stačí snad na týden, na dva (co jsem slyšela)!
Hadi nemají nějaké extra "city" k člověku. Ti ho jenom respektují ale líbí se jim, že lidi hřejí :).
Já bych hada měla ráda, ale to víte, naši... Přitom hadi jsou nenároční!

Nigtwish v ''Popronu''!!

26. února 2009 v 16:16 | verča |  ♥Nightwish♥
Dneska nám přišel časopis, ze kterého se mohou objednávat knížky, CD, DVD, filmy atd...
Tak jsem jím listovala a najednou mi oči zůstanou na str.129, kde je velkým písmem napsáno NIGHTWISH!!! Je to DVD a stojí 249 Kč. Je to celkem dobrý, ale zároveň smutný, kam se to Nightwish dostali!! Je to s Tarjou a tohle tam píšou: Záznam pro DVD from Wishes To Eternity vznikl 29.prosince 2000 při koncertě v Tampere. Nářez finských Nightwish, kteří s bývalou operní zpěvačkou Tarjou Turunen za mikrofonem představují absolutní špičky gothického metalu, si můžete užívat 150 minut, protože kromě 15 ,,živých''nahrávek zde najdete videoklipy ke skladbám The Carpenter, Sleeping Sun, The Kinslayer a Walkong In The Air.

Nechápu proč tam napsali , že je to ''gothický'' metal... Je to přece Symfonic metal, ne?

STARGATE- pravda , nebo výmysl??

25. února 2009 v 20:04 | verča |  Mimozemšťané
Já se na Hvězdnou Bránu dívám skoro pořád (i když už jsem viděla všechny díly od začátku až do konce), ale napadne mě vždycky, jak to vymysleli?? To, že ve vesmíru může být život? Jak to vlastně někoho napadlo?
Daniel Jackson měl hlavní myšlenku, že pyramidy sloužily jako přistávací plochy ''Goauldům''! To se později potvrdilo a Goauldi skoro všechny (až na Bála-nevím jak se to píše) zabili a byl od nich pokoj. Ale podle týmu SG-1 jsou ve vesmíru schopny života i vyvinutější rasy (Azghardi) a dokonce i roboti s vlastním ''mozkem''!! (Replikátoři- šmejdíci malí).

Proč vlastně '' lidi '' napadlo stavět pyramidy, když to dá ohromnou práci!!? Annunaki u nás těžili zlato, aby se ochránili před mrazem na své domovské planetě. V pyramidách měli svoje ''základny'', ve kterých vše řídili a později se nechali zde pohřbít!! V pyramidách jsou (podle mě) pohřbeni Annunakové , kteří zde zůstali, aby zlato mohli odevzdat za 3600 let ostatním Annunakům na jejich planetu!!

Bůh Slunce RE:,,Jmenuji se RE. Jsem egyptský bůh. Jeden ze stvořitelů, který povstal z boha Amona. Převtělen v hada jsem v prvotních vodách oplodnil kosmické vejce, z kterého povstal život. Jsem bůh slunce.''Naše nejbližší hvězda Slunce, stála u kolébky naší planetární soustavy. Jeho paprsky bombardovali naší planetu během vzniku života. Je to zdroj obrovské energie a přímý svědek událostí, které se odehráli. Na přelomu tisíciletí se u Slunce začali dít podivuhodné události, které se i takové instituci jako je NASA, vyplatí bagatelizovat či popírat nebo cenzurovat. Jedná se o tzv. "tančící komety".

CO vlastně kolem slunce ,, tančí,,?

ZDE jsou prvotní fota, jak NASA tvrdí, "tančících komet". Nebylo by na nich asi nic divného. Podivné však je, že NASA pozastavila přímý přenos ze satelitu SOHO/LASCO, který vysílal nepřetržitě až do výskytu těchto těles u slunce.
Důležité je ovšem také to, co všemu předcházelo. Od listopadu 2000 do dubna 2001, Slunce vykazovalo neobvykle velkou aktivitu. Probíhaly na něm erupce, které do té doby nebyly nikdy naměřeny. Polární záře pokrývala téměř celé území Kanady. Nebývale se také zvětšily ozonové díry nad oběma póly. Po celou dobu vlétávaly do slunce objekty. Při srovnání ohonů v termospektru, zjistil vědec R.G.Wolf,který se tímto fenoménem zabývá již od roku 1998, že teplota ohonů je jen o něco málo slabší, nežli teplota protuberancí, z čehož lze vyvodit, že se o komety nemůže jednat. Celá věc vyvrcholila v listopadu 2000, kdy se od Slunce oddělil velký temný kus tmavé hmoty, zhruba ve velikosti planety Jupiter. Pak následovalo ještě několik erupcí do prvního čtvrtletí roku 2001 a najednou se Slunce nebývale uklidnilo a obrovské ozonové díry rázem zmizeli. Pro upřesnění. Některé z objektů nejen že vlétávali přímo do Slunce, ale uměli se od Slunce vzdálit a to by kometa jistě nedokázala. Radikálnější pozorovatelé tvrdí, a to na základě snímků, že se jedná o umělá tělesa. Jaký by byl cíl civilizace, která nechává své lodě vplouvat do pekla aktivní hvězdy? Možným cílem by bylo "přeladění hvězdy", řekněme, na jinou frekvenci, nebo stvoření jiné planety. Proč by to dělali? A co přežití života v solárním systému? A teď je čas pro tu správnou otázku. Proč by chtěli, abychom přežili? ........ Protože jsme jejich "děti".( I když toto vyvracuje teorii o Annunakech , protože jak by se semka dostali tak brzo?, nebo jedině že by nějakým způsobem předehnali SVOJI ''zemi'' a letěli k nám na lodích)!!

''DĚTI''

Jak by mohla být tato teorie formulována. Nestyďte se jít cestou Dänikena a jiných. Na planetě Zemi přistává flotila mimozemských lodí a vysazuje tu své vědce, kteří ve svých genetických laboratořích "staví" život. Prostě se rozhodli, ať už z experimentálních nebo čistě praktických důvodů. A daří se jim. Vznikají jim podobní tvorové a pomocí genového kódu se u nich projevuje inteligence. Jednoho dne se rozhodnou, že založená civilizace již nepotřebuje "chůvu" a že stačí, když se občas zajedou podívat, jak se jim daří. Ke kodexu by snad mohlo patřit i to, že se nebudou vměšovat. Dávní obyvatelé je pak vykreslovali do svých svatyní.

Někdo si řekne, že toto je přitažené za vlasy , dyť lidé pocházejí z opic. No jo, ale proč je na světě pouze asi 20 shodných DNA??A to si prostě jedna tlupa řekla , že zůstane opicemi a druhá , že se vyvine v něco lepšího??To je už pravděpodobnější , že nějaká vyspělejší civilizace zapojila vědu(ach ta věda) a naklonovala nás!!

Když už je řeč o Annunakech, tak ti přiletěli , aby u nás těžili zlato!! Nás naklonovali a my je uctívali pro neuvěřitelné za bohy!! (na různých místech světa přiletěli bohové z NEBE)Někteří se za náklonost bohům stali i panovníci (Tutanchamon pro hlavního boha jeho otce Amona-Slunce(RE)).Ovšem opice už tu byli , ale pro vznik na člověka je to hrozně krátká doba!!Dodnes jsou opicemi ,ale už vyspělejší , je pravděpodobné , že za pár tisíc, miliónů, miliard let pokud by ještě Země existovala by se z nich lidé vyvinuli.. Ale tahle jsme dřív díky nim. Jestli to je pravda a to asi jo moc jim děkuji i když nás ,, vypěstovali,, jako horníky!!Jenom Fyzikáři si to nechcou připustit a poříd něco ,, melou,, o opicích!!...


Zdroj:http://ufo.over.cz , a já

Nightwish - Pharaoh Sails to Orion...

24. února 2009 v 20:49 | Sima |  ♥Nightwish♥
O této písni už na blogu byl článek. Teď je tady druhé video z koncertu...

Ordinace v růžové zahradě - Vrátí se Haken?

24. února 2009 v 20:22 | Sima |  Knihy-filmy
Minulý týden v Ordinaci zemřela postava ing. Jana Hakena. Fanynky protestují (já se nedivím). Haken byl jedna z mála postav, které za něco stály. Třeba taková Pavla Barnová (Barbora Munzarová) se mi moc nelíbí, tedy hlavně její představitelka, která hraje nepřesvědčivě...
Možnosti, jak se Haken (Martin Trnavský) vrátí: 1) probudí se ze sna, 2) objeví se jeho dvojče.
Jsem pro probuzení ze sna...
A navíc: díl se smrtí Hakena byl jedním z nejsledovanějších (taky jsem čučela :)!

Diplomy od Jitule

24. února 2009 v 20:12 | SiVe
Děkujeme!

Mimozemšťané existují, vláda to tají, prosazuje americký kosmonaut

24. února 2009 v 18:06 | verča |  Mimozemšťané

Bývalý americký astronaut Edgar Mitchell, jenž byl šestým člověkem na Měsíci, šokoval posluchače britské rozhlasové stanice Kerrang! Radio prohlášením, že mimozemšťané existují. Podle něj navštívili Zemi hned několikrát - ale vlády jejich přítomnost už šest desetiletí tutlají.

Sedmasedmdesátiletý Mitchell dodal, že podle zdrojů NASA, jež kontakt s mimozemšťany zaznamenaly, jsou obyvatelé cizích planet "malí mužíčci, kteří nám připadají podivní".

Opravdový mimozemšťan tak podle něj odpovídá běžné představě - je malé postavy, má velké oči a hlavu. Naše technologická vyspělost "není zdaleka tak rozvinutá" jako jejich, a "pokud by chtěli být nepřátelští, pak už bychom teď neexistovali", dodal.

Mitchell spolu s velitelem Apolla 14 Alanem Shepardem drží rekord nejdelší procházky po Měsíci, když během mise v roce 1971 strávil na souputníku Země devět hodin a 17 minut.

"Měl jsem to privilegium seznámit se se skutečností, že nás mimozemšťané na této planetě navštívili, a že tedy fenomén UFO je skutečný," řekl Mitchell. "Naše vlády to všechno dobře tutlají posledních 60 let nebo tak, ale pomalu to prosakuje ven a někteří z nás měli tu čest se s některými informacemi seznámit."

Činitelé amerického Národního úřadu pro letectví a vesmír ovšem rychle Mitchellovo tvrzení zpochybnili. Mluvčí úřadu uvedl: "NASA UFO nesleduje. NASA se nepodílí na žádném utajování informací o mimozemském životě na této planetě ani jinde ve vesmíru. Pan Mitchell je skvělý Američan, ale my jeho názory na tuto záležitost nesdílíme."

Podle mě mimozemšťané existují, protože proč by také byl vesmír tak veliký, kdyby v něm byl pouze jeden ''mozek''? Nevím, jestli nás navštěvují, ale udržují s námi nějakým způsobem kontakt (Signál WOW) a za pár let se přiblíží Marduk/Nibiru (planeta Annunaků) a Novák (učitel fyziky) bude koukat!!

Diplom od Míši

24. února 2009 v 16:32 | Sima

Agrosymboly

24. února 2009 v 16:27 | Sima |  Mimozemšťané
Agrosymboly - obrazce v obilí. Podle mne nemají s mimozemšťany nic společného, ale to, že jsou krásné, jim upřít nemůžete. Přesto je tento článek v rubrice Mimozemšťané. Zde jsou ty povedené: (zdroj obrázků- ufo.over.cz)Hamster, a dentist... NW s jiným textem...

23. února 2009 v 19:48 | Sima |  ♥Nightwish♥
Jak si to párkrát pustíte, budete to tam vážně slyšet... Hamster-a dentist-hard porn :D...

Judas Priest - Nostradamus

23. února 2009 v 19:43 | Sima |  Jiná hudba

Celkem hezká písnička od JP. Na zpěvákovi je už věk znát, ale není to špatné. Od JP máme doma také pár CD. Na old-Nightwish ovšem nikdo nemá!

Tarja... obrázky :)

23. února 2009 v 19:36 | Sima |  ♥Tarja♥


No, tak něco se tam asi nevejde...
P.S.: Na dobrou noc si na věži pouštím NW i jiné, pěkně se mi pak usíná, i když to chci doposlouchat do konce... Vřele doporučuji, když v televizi dávají kulový, si zapnout potichu věž...

"Článek na přání" Čokoláda...

23. února 2009 v 16:47 | Sima |  Články na přání
Čokoláda je povolená droga. Aspoň pro mě. Tak, tady je článek o ní. (text: cokolada.info)

Čokoláda je velice oblíbená pochoutka po celém světě. Původní čokoláda měla formu tekutého, ne příliš chutného nápoje. Její chuť byla hořká a kořeněná. Byla vyráběna z rozemletých kakaových bobů, které byly zahuštěné kukuřičnou moukou, okořeněné vanilkou, chilli papričkou a dalšími přísadami. Postupně se chuť čokolády vylepšovala a zásadním přelomem ve výrobě čokolády se stal vynález Holanďana Conrada van Houten, který oddělil kakaové máslo od kakaového prášku. Dnes je čokoláda samozřejmou součástí našeho jídelníčku.Vyrábějí se z ní nejrůznější cukrářské výrobky, zmrzliny, bonbony, sušenky i námi tak oblíbené vánoční cukroví.
1. Pravá čokoláda
Pravá, neboli hořká čokoláda obsahuje kakaovou hmotu, kakaové máslo a cukr. Taková čokoláda je vyrobena pouze z kakaového másla bez jakéhokoliv jiného rostlinného tuku. Obsah kakaové sušiny je nejméně 35%.
Dalo by se říci, že hořká čokoláda by neměla obsahovat žádný cukr.Vzhledem k tomu, že taková čokoláda by asi nebyla moc chutná, musí se osladit.

2. Čokoláda s ekvivalentem
Čokoláda s ekvivalentem obsahuje kakaovou hmotu, kakaové máslo, přidaný rostlinný tuk a cukr. Kakaové máslo může být nahrazeno jinými rostlinnými tuky, tak zvanými ekvivalenty. Mohou nahradit maximálně 5% kakaového másla. Tyto tuky se nesmějí upravovat a musí být vždy uvedeny na obalu čokolády. Minimální obsah sušiny je 35%.

3. Imitace čokolády
Imitace čokolády obsahuje kakaový hmotu ( pouze do 10% ), levný rostlinný tuk místo kakaového másla a cukr. Imitace čokolády neboli náhražková čokoláda je něčím, co zdánlivě čokoládu jen připomíná a pod názvem čokoláda se nesmí prodávat. Na výrobcích je často označována jako pochoutka nebo poleva.Používá se hlavně jako poleva na sušenky nebo do zmrzliny.
Takto se dělí čokolády. Ještě určitě znáte různé druhy (mléčná, hořká, dia, porézní...), ale to už je jiné dělení. Doporučuji si o čokoládě přečíst něco na www.cokolada.info a jen tak mimochodem, přibyla nová rubrika "Články na přání", do které patří i tento článek.

Tarja - Music of the Night

22. února 2009 v 19:54 | Sima |  ♥Tarja♥

Píseň z Fantoma opery. Tarja krásně zpívá a jako doplňky tam jsou akrobati na provazech (či co:)

Doplněn článek "Nightwish - Sleepwalker".

A také bych chtěla blahopřát paní učitelce a jejímu miminku!!! :)

Diplomy za bleskovku

21. února 2009 v 18:38 | verča
Blackwish promiň , že jsem ti vzala písmo ve slově BLACKWISH!!


Důležité zprávy!!!

21. února 2009 v 16:29 | verča |  O nás a blogu
Tak dneska jsme byli na Tutanchamonovi v Brně a bylo to velice zajímavé, ale to není ta nejduležitější zpráva. Dneska ráno v 05:55 přišel na svět nový tvor. Tím chci říct, že naše nejlepší učitelka ve škole porodila miminko. Váží 3 kg a 35g. Tahle zpráva je hlavně pro naší třídu, ale to snad nevadí!!

NW - End of All Hope

21. února 2009 v 10:14 | Sima |  ♥Nightwish♥

Tuhle písničku mám ráda nejspíše protože je docela rychlá :)