X351 II.díl

21. června 2009 v 15:50 | Verča |  Mimozemšťané
Nenapadá mě , co bych semka napsala a tak mě napadlo napsat pokračování již I.dílu planetek X350 a X351(sousedí vedle sebe)

Pan profesor Novák odešel ze VZaNPT(Vesmírné Záhady a Naše Pravdivé Teorie) s nepořízenou a to se mu nelíbilo.Zapsal se do fyzikochemikářského kroužku a alespoň se začal vzdělávat pro příští léta.Netrvalo dlouho a mezi fyziky a chemiky se proslavil. Toto proslavení doletělo až na X351. Mužíčkové z toho radost neměli a začali se učiti také.Měli veliké prostorné učebny ,takže pokud se jeden pokus na jedné straně učebny nevydařil, druhá strana (půlka) učebny cítila pouze zápach...Občas se i při nepovedených pokusech povedlo vynaleznout zmutovaného mutantíka.Pozemšťané planety X351 byli velmi trpělivý a učichtií , a proto netrvalo dlouho a na jejich zemi byl pořádný nepořádek v DNA.Támhle běhala veverka se dvěma ocasy, orangután s levhardí srstí a nechyběl slon bez chobotu.Místo chobota měl druhou hlavu, která ovšem chobot také neměla.
Nově narozený X351ňan(nový občan na planetě X351) se stal brzy obletovaný všemi "lidmi" z planety.Narození dítěte je veliká událost. Sám Rajče se na něj šel podívat(vždycky jsem přemýšlela proč se bohovi říká Bůh a né Rajče...)
Několik let trvalo než se panu Novákovi podařilo něco kloudného vynalést , aby konečně mohl vyletět do vesmíru.Za tu dobu se planetě X351 podařilo zneviditelnit a hyperprostorového a sub-atomárního zrychlení(nevím co to znamená , ale tyhle slova se mi vždycky líbily), to vedlo k tomu , že mohli být jakou koliv lodí, či vesmírným tělesem proletěny.Alias byli nehmotní.Ale tato nehmotnost unich vedla k stavu bez tíže.Všechny mimozemšťánci se rozlétli po celém vesmíru, ale naštěstí mají kyslíkové bomby za ušima(jako žáby). Rozlétli se ke všem tělesům co projevují i tu nejmenší gravitační sílu.Nedávno narozený X351ňan letěl směrem k Zemi...
(Takhle si mimozemšťana teda nepřestavuju, ale byl to takový nejlepší obrázek co jsem našla... Akorát mi tam vadí ty lidský ruce)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 verča verča | 21. června 2009 v 15:50 | Reagovat

Pardon za chyby

2 Sima Sima | Web | 24. června 2009 v 21:44 | Reagovat

no ty chyby... teda Verčo... :o)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama