Březen 2010

Once

19. března 2010 v 20:20 | Verča |  O nás a blogu
Tak jsem vzala tužku a odhodlání a pustila se do kreslení.Vyšel z toho docela pěkný obrázek , ale mám podezření na zneuctění Nightwish.Tu ruku co tam visí mi dělal bratr , protože se mi né a né povést.Jinak se mi to docela i líbí , ale není to žádné mistrovské dílo , takže si odpuste komentáře typu:'' co to sem dáváš?'' atd...Dám ho kámošce k narozkám i když se mi bude trochu ''stýskat''. Ráno se ho pokusím vyfotit znova.PS:foceno mobilem.
...
ono to není vidět , ale má trochu fialový křídla..
.,

Kahlan v novém

15. března 2010 v 15:58 | Verča
Jak psala Simča o závislosti na Narutovi , není jediná kdo podléhá těžké závislosti.''Navštívila'' mě závislost na seriálu Legend of the Seeker ,kdy jsem včera viděla poslední díl první série a dneska první díl druhé.Bratr mi ukazoval ukázky v druhé série a nemohla jsem si povšimnout , že Kahlan má na sobě nové '' šaty ''.Jsou pěkný , teda mě se strašně líbí a nevím kde ty boty sehnala.Má strašně pěkný oblečení , ve kterým se dá chodit i teď , ale nikde se nedá sehnat.

Foto: Oblečená do zpovědnického oblečení

Těžká závislost na Narutovi :)

14. března 2010 v 20:53 | Sima |  O nás a blogu
Omlouvám se, že to tady tak zanedbávám, ale stala jsem se opravdu závislákem na skvělém seriálu Naruto, který možná taky znáte :)
Po škole nedělám snad nic jiného kromě sledování Naruta. A tak nemám ani čas na hudbu, což je škoda, a ai na blog. Snad prominete :D

No a k Narutovi: nejradši mám Gaaru, Orochimaru, Itachiho, Kankura, Temari, Nejiho, všechny.. :D
Jelikož se řídím heslem "když už blázen, tak pořádnej" a mám z těch "vesnic" v Narutovi nejradši Písečnou, tak pořád kreslím Gaaru (možná jsem s tím už úchylná :D) a taky budu mít čelenku se znakem Písečné :)

Pokud Naruta neznáte, vřele doporučuji!!
WARNING: český dabing je hrozný -> na vlastní nebezpečí! Pusťte si ho radši s titulkama. Jo a ještě něco: silně návykové!!!!

Strašně se mi líbí, jak Gaara bojuje :D Díly s Gaarou jsou nejlepší!! ♥♥♥
Podívejte se na to už jen kvůli Gaarovi :)

Kahlan jako Mord'Sith

12. března 2010 v 21:32 | Verča
Tohle video mě pobavilo , škoda , že taky není slyšet co si říkají.A taky ten kdo neví nepochopí.Jenom pro upřesnění , Kahlan je zpovědnice a nosí většinou bílé( na videu ta v tom červeném) a Richard je Hledač , mimochodem přítel Kahlan.Kahlan slouží dobru a vyzpovídává lidi z rozporů a spol..Mord'sithy jsou vychovánány od malička aby snášeli bolest a ''lámou'' někoho koho si vyberou.A proč to říkat složitě , když to může být jednoduchý, prostě se na to podívejte jako na film.Doporučuju.

Craig Horner

12. března 2010 v 16:52 | Verča
Craig Horner, narozený v roce 1983 v Brisbane v Austrálii, je australským hercem, který zazářil v australském filmu pro děti Cybergirl. Craig odešel do St. Peters na Luteránskou akademii v Indooroopilly. Po absolulvování odešel pracovat jako herec.

Horner vystupoval v různých televizních programech od roku 2001: jako Jackson v Cybergirl, jako Jesse Spencer v Plavání proti proudu, jako reportér na Úplně z volné přírody, a jako Kálef v USA ' "Monarch Cove." V roce 2008 si zahrál v australském dětském TV seriálu Blue Water High, vystoupil jako surfující Garry Miller - role, v které často nosí na pláži jen plavky.

Craig hraje Richard Cyphera v seriálu Legend of the Seeker. Zahrál si v seriálu H2o stačí přidat vodu a také v Blue water high, ale ten se ještě nevysílal v Čr.

Sivenight má narozeniny!! :)

5. března 2010 v 14:00 | Sima |  O nás a blogu
Asi jste to nepostřehli, ale přesně 5.3. 2008 jsme já a Verča založily tento blog!!
Tudíž jej máme 24 měsíců a doufám, že aspoň těch dalších 24 měsíců ho mít budeme :)

Píšeme sem o různých tématech, ale převážně o naší milované hudbě - metalu.
Aspoň já jsem s blogem spokojená, ač sem už tolik článků nepřidávám, protože není moc času.
Takže - všecko nejlepší!! :D