Duben 2010

Erich von Däniken v Jihlavě..

12. dubna 2010 v 20:20 | Verča |  Mimozemšťané
V neděli od čtyř hodin se mi uskutečnil takový malý sen.V našem jihlavském odboráku měl přednášku Erich von Däniken.Byla sice v němčině , ale s překladatelkou.Chyběla sice taková ta rozprávnost , protože se musel pokaždé větě zastavit aby byla přeložena , ale i tak to byl nezapomenutelný zážitek.Měl zajímavý styl přednášení a ani jednou neřekl , že mimozemšťani existují.Za to ho obdivuji , né , že bych nechtěla aby to řekl , ale že nám nevnucoval myšlenky , ale pouze poukazoval na zajímavé nevyřešitelné věci.Někteté jsou i v Bibli, hned ten večer jsem úryvek přečetla.Přesně to co nám tam řekl , byla popsáno i v Bibli od Ezechiela.Si přečtěte , ale musíte hledat pravý smysl , takže pokud jste silně věřící křesťané se nad tím nezastavujte.
 Měl prostě mnoho  zajímavých a nevyřešených věcí , včetně Egypta,Mexika a Izraele.... Pár věcí nám říct nemohl , protože by ho prý zavřeli.Alespoň se prokázalo , že mnoho věcí se nedostane na veřejnost.Stejně jako ten kousek úchytky z pyramidy.Se prý stratil :D... Měl obrovský potlesk a myslím , že mu náleží.Bych se chtěla na nějaká ta místa podívat také..
 Mám od něj podepsanou knížku (má pěkný podpis) a mamka mě chtěla s ním vyfotit , ale jaksi jsme si nevzali foťák a až když jsme byli na řadě si všimla , že má mobil doma.Takže se s ním minimálně ještě jednou musím sejít. :D...
 Poprvé se ukázala nějaká výhoda bydlet v Jihlavě...

kvíí

4. dubna 2010 v 11:49 | Verča |  O nás a blogu
Tak a je mi dneska od 8:22 14.let.Sice nejsou nějaké kulaté , nebo půlkulaté , ale jsou to moje narozeniny , takže si myslím , že stojí o nich napsat alespoň pár vět.Myslím si , že kdybych se měla vybrat den kdy se narodit teď, vybrala bych si ten stejný.Datum 4.4 je pěkný a takový zvláštní.Takže děkuji mamce , že mi umožnila teď napsat tento článek.. :)
PS: nadpis článku berte s nadhledem, jinčí mě nenapadl a ono to nějakej chtělo..

Znělka z Naruta - Fighting Dreamers :)

1. dubna 2010 v 19:54 | Sima
Hehm... Zase něco po delší době... Jelikož jsem TOTÁLNĚ závislá na Narutovi (a mám i čelenku Písečné:D), dám sem tuhle znělku. Ona je vlastně úplně hrozná, ale člověk se jí nezbaví!! :D